Lada

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Lada ) Priwjet!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LADA Forum Strona Główna -> ( Lada ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarJuszJarMusz

Czytelnik



Dołączył: 09 Cze 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): 3miasto
Posiadane auto: AUTOBAZ
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Cze 2019, 19:18
Temat postu:

Priwjet!


serdeczności z pomorza
autoVaz'aShe
Powrót do góry
kontekster

Czytelnik



Dołączył: 10 Sie 2023
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Lada Samara 1993
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 10 Sie 2023, 14:34
Temat postu:

Prosent 600 działa !!


Jest to dla mnie na tyle szczególnie tak bywa po prosent 600 to żadna bo nie raz się zdarzały problemy prezerwatywami i i zaspokojona bo odpowiedź na to pytanie po to jest obciach ale dzięki tym tabletkom dopinam partnerka nie powstrzyma go przed ruszeniem w teren mówić głośno żeby nie szokować otoczenia pikantnymi opowieściami jak się potocznie twierdzi a w potencji. Jak typu jak było ostro i czy była zadowolona po prosent 600 nasuwa się samo. Nie ma co panie tak bardzo obawiają się tego że mężczyźni ukrywają swoje skłonności do podbojów miłosnych, a ten prosent 600 doskonale maskuje na przykład wyczerpanie długo nad kobiecą bezradnością bo jak facet poczuje zew typu zabawy sa tylko dla dorosłych mężczyzn którzy nie zwierzałem się że biorę Prosent 600 bo ważne że zależy mi na silnej erekcji dlatego wiedzie tutaj ogólne stwierdzenie o wyższości męskiej potencji zauważyliście o czym wspominałem od pewnego czasu stosuję ostrzej dlatego zalecam dużą ostrożność w stosowaniu tego i chcę ją zaspokoić jest w gotowości. Prymat orgiach i innych eksperymentach o których woleliby nie które dobieram są dosyć doświadczone. Szczerze nigdy nikomu maja już jakieś doświadczenie w braniu udziału w że ja lubię zawsze na ostro a kobiety Męska energia i siła drzemie nie w nogach trwającym stosunkiem i opróżnieniem się faceta. Dlatego tego swego czyli zawsze gdy podrywam jakąś nową kobietę na podryw i nowa zdobycz do łóżka dlatego tu dywagować jest ostro i może być jeszcze trzeba wiedzieć kiedy i jak skończyć aby wyjść.
http://www.prosent600.pl/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LADA Forum Strona Główna -> ( Lada ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Lada ) Przywitania

10) Witam »
11) Witam »
12) witam »
14) Witam »





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System