Lada

ogłoszeniaceny używanychforumczęścioponyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Lada 2107 ) 21072/2107



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum LADA Forum Strona Główna -> ( Lada 2107 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ed Gein

Czytelnik



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowhere

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 27 Sty 2007, 00:24
Temat postu:

21072/2107



21072

wersja belgijska silnik 1300 bezowa jasna tapicerka ,zjechała z taśmy w 1986 roku w grudniu, pierwszej rejestracji dokonano w 1987 do polski trafiła na początku lat 90' w roku..hmm jesli dobrze pamietam1994 trafiła do mnie do domu i tak została nadal smiga w ciagłej exploatacji aktualnie czeka na remont silnika Smile


2107
wresja "polska" prosto na rynek polski wyprodukowana w 1990 roku pierwsza rejestracja w grudniu 1991.. silnik 1500 zadnych bajerów dodatków.. wersja całkiem podstawowa goła(jedyny bajer to firmowa antena ciagnieta przez całe auto od kokpitu do tylnego prawego błotnika- na zderzaku była kiedys montowana antena)
kupiłem ja w 2004 roku w październiku..jeździłem nia rok przejechałem 75tys kilometrów wspominam ja najlepiej w ciagu roku wymieniłem w niej , pompe wody(rozszczelniła sie) amorki na nivowskie(dla ulepszenia trakcji jezdnej) pierscienie i uszczelniacze(no po takim przebiegu w tak krótkim czasie trzeba było) tarcze sprzegła , wachacz (pekł) sworznie wachacza i to chyba wszystko byała cudna i niezawodna Smile nie zadrzyło sie tak bym gdzies nie dojechał Smile nawet z nieszczelna pompa dojechałem na slub kolegi Very Happy niestety zakonczyła juz swój żywot... sprzedąłem ja starszemu facetowi..wiele obiecywał ale po nie spełna 3 miesiacach przerzucił silnik i skrzynie do innej... a reszta poszła na szrot.. a szkoda.. Sad

to moje dwie łady... inne?? beda dopiero... a moze juz są Wink kto to wie Very Happy
Powrót do góry
Krzak666

Czytelnik



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Sie 2007, 16:32
Temat postu:

Re: ( Lada 2107 ) 21072/2107


Witam widze ze kolega zna sie na Ładziankach a mam kilka pytan. Ja posiadam Łade 2107 1.3 z gazem i niewiem jak jej zwiekszyc moc Wiem tylko tyle ze mozna stoczyc kolo zamachowe ze skrzyni biegow a czy mozna ją jeszcze jakos podkrecic PROSZE O ODPOWIEDZ moj numer gg 3410635 pozdrawiam
_________________
Dobra Łada niejest zła
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum LADA Forum Strona Główna -> ( Lada 2107 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Lada 2107 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Lada 2107 ) Oceń swoje auto






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System